Aktualności Hodowla kotów Rosyjskich Niebieskich KotkiKocuryKOCIĘTAZanim kupisz kotaInformacjeGaleriaOpinie nowych właścicieli Kontakt

 

Aktualności3.04.2019

Wiosna u Nas na całego :) Koteczki marcują, domagając się chłopaków devil 
A my, przywitaliśmy na świecie nowy miot naszych słodkich szaraczków heart Ich zdjęcia można obejrzeć w galeriach kociąt aktualnych miotów. Zapraszmy do objrzenia :) Mamy jeszcze wolne koteczki. 


12.09.2018

W naszej hodowli wysyp świątecznych gwiazdek heartangel. A dlaczego świątecznych? Nasze kociaczki będą do odbioru w grudniu, więc z pewnością nowym właścicielom umilą przygotowania do świąt. Lepszego prezentu niż rusek wymarzyć sobie nie można smiley A jeżeli nie mogą Państwo doczekać grudnia, mamy nadal wolne dwa kocurki z miotu "Z" gotowego do odbioru w październiku. 

 


20.08.2018

Najnowsze zdjęcia naszych kociątek z Miotu Z można zobaczyć w galerii. Maluszki są cudne. Mamy jeszcze wolną dziewczynkę i chłopców heart

   


22.07.2018

Na świat przyszła nam przepiękna, zdrowa szóstka niebieskich maluszków heart
Zapraszamy do rezerwacji kociaczków. Maleństwa do odbioru będą jesienią- w październiku. 


17.05.2018

Czyż ta piękna dziewczynka może nie skraść komuś serca? Windy czeka jeszcze na swój nowy domek. Na stronie miotu można znaleźć więcej zdjęć. Serdecznie zapraszamy do kontaktu heart


2.04.2018

Został nam już tylko jeden wolny kocurek z miotu "U" do odbioru już pod koniec kwietnia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia maluszka i zapoznia się z hodowlą. 

A tymczasem my na świecie powitaliśmy miot naszej Volgi w domu nazywanej Luną. Cudowne kocięta to młodsze rodzeńswo naszej Indii, która mieszka z nami w hodowli i jest wspaniałą, przepiękną kotką! 


19.02.2018 

Nowy rok zaczęliśmy od wspaniałych wieści. Nasza cudna Hania urodziła 5 zdrowych i silnych maluszków. Kociaczki i mama mają się cudnie. W miocie jest 3 chłopców i 2 przesłodkie dziewczynki. Kociaki jeszcze poszukują nowych domków! Zapraszamy do odwiedzenia ich strony oraz rezerwacji maluszków.


22.12.2017

Ostatni, przesłodki kocurek z miotu "S" Sunset jest już gotowy do zamieszkania w nowym domku i wciąż szuka swoich cudnych nowych właścicieli. 


04.09.2017

W naszej hodowli robi się światowo. Pod koniec miesiąca przyjechała do Nas cudowna koteczka z samej Kanady! Kyina Sea Sprite urodziła się we wspaniałej kanadyjskiej hodowli, która prowadzona jest od prawie 40lat. Sea ma wyjątkową urodę, wspniały charakter oraz cudowny rodowód, który łączy w sobie najlepsze amerykańskie linie. Z pewnościa mała przyniesie nam dużo szczęścia, a oto nasz kanadyjski skarb: 

             

 

 


7.06.2017

Nasze dzieciacki już coraz większe heart Powoli zaczynają zwiedzać świat :) Po więcej zdjęć zapraszaszamy do galerii miotów.

 


30.05.2017
Powoli, bo powoli, ale kociaki już zaczynają otwierać oczka :) Pięknie przybierają na wadze i zdrowo rosną. Zapraszamy do rezerwacji, mamy jeszcze wolne kocięta <3 

 


Mamy kocięta! 

W końcu na świecie powitaliśmy aż dwa długo oczekiwane mioty! Mamusie urodziły dzień po dniu, obie czują się wspaniale, a kociakami zajmują się wpólnie, pomągając sobie nawzajem i razem dzieląc się pracą :) Wszystkie osoby zainteresowane kociakami z Naszej hodowli zapraszamy do działu kocięta oraz do kontaktu

 


ADOPCJA 

Adopcja dorosłego już kota z hodowli jest niełatwym tematem i najtrudniejszą rzeczą podczas prowadzenia hodowli. Ze względu na dobro naszych kotów, które już przeszły na kocią emeryturę i np. nie dogadują się ze stadem, przekazujemy je do odpłatnej adopcji. Najbardziej cieszylibyśmy się, gdyby Nasza pociecha poszła z jednym z kociaków Greyland, dlatego jeżeli jesteś zainteresowany kociakiem, może chciałbyś zastanowić się nad wspaniałą partnerką dla niego? Jeżeli są Państwo zainteresowani adopcja kotki Rosyjskiej Niebieskiej zapraszamy do kontaktu.


W naszej hodowli super newsy. Wiosna zaczęła się u Nas na wesoło marcowaniem kotek. Z tej okazji chcemy ogłosić, że naszej Hani oraz Indii zaczynają rosnąć brzuszki, więc już na pewno spodziewamy się kociąt. Jesteśmy bardzo podescytowani, to pierwsze mioty naszych dziewczyn, które ponad rok temu przyszły na świat także w naszej hodowli. W przypadku Hani jej dzieci będą już trzecim pokoleniem urodzonym u Nas w hodowli, a Indii drugim. Jesteśmy ogromnie dumni i bardzo nie możemy się doczekać. Prowadzimy listę osób oczekujacych na kocięta. Jeżeli jesteś zainteresowany kociakiem Greyland zapraszamy do działu kocięta oraz do bezpośredniego kontaktu z Nami. 


Nie tylko ludzie cieszą się z powracającej cudnej pogody. Kociaki Greyland pierwsze promienie słoneczne nadchodzącej wiosny, łapią już w wolierze. Na razie spędzają tam niedużo czasu, ale z dnia na dzień ich zabawy na świeżym powietrzu będą się wydłużać. Miśki już nie mogą się doczekać, a Nam ogromną frajdę robi przyglądanie się szczęśliwym kotom. 


Maluszki "N" 

Nasze misiaki już coraz większe. Z dnia na dzień rozrabiają więcej i więcej, a wieczorami włączają motorek mruczenia i przytylulają się do człowieka tak mocno jak tylko mogą. 

 

 

         

 

Projekt Magoora